Web’e hızlı bir giriş yapın

Site Studio, HTML ve CSS’e vakit ayırmak istemeyen ev kullanıcıları için doğru bir adres.

Birkaç küçük müdahale ile işlem tamam. İçerik yönetimi sistemlerinden (CMS, Content Management System) yararlanmak için ayrıca ileri düzey HTML bilgisine sahip olmanız gerekmiyor. Kullanıcıya düşen yalnızca metni hazırlamak ve fotoğrafları seçmek. Diğer hazırlıklar yazılım tarafından gerçekleştiriliyor.

Home sürümünün menülerde 25 farklı tasarım şablonu yer alıyor. Nispeten daha etkileyici olan diğer şablonlar fiyatı 400 dolar olan Business sürümüne ait ve bunlardan yalnızca biri kullanılabiliyor. Buna rağmen Site Studio 6’nın profesyonel kullanıma uygun olup olmadığı sorusunun yanıtı olumlu.

Kontroller W3C Validation Service ile yapıldığından CMS sistemi hiçbir şeyi gözden kaçırmıyor. Hazırlanan sayfalar entegre FTP modülü üzerinden hızlı bir şekilde sunucuya gönderilebiliyor. Fotoğraf aktarma özelliği ilgili dosyaları otomatik olarak düzenliyor ve web için en uygun hale getiriyor. Site Studio 6 Home üzerinden fotoğraf albümü hazırlamak için birkaç dakika yeterli. Daha karmaşık sayfalar yaratmak isteyen kullanıcılar Flash ve component özelliklerinden yararlanabilir. Öte yandan HTML ile ufak müdahalelerde bulunulamıyor.