Kurumsal SEO

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

Genelde işletmeler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi miktarda para harcamaktadırlar. Maalesef bazen reklamlara harcanan para israf olmaktadır, örneğin, Google reklam hizmetine ayırdığınız paranın çoğu boşa gider, çünkü 500 kişi reklamlarınıza tıklarlarsa ve bunların sadece %1’i ürün veya hizmetinizden satın alırsa, reklama ayırdığınız yüzlerce lira çöpe gider, kazanan Google, KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ!

Bu yüzden arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için başarılı kurumsal SEO uzmanı kiralayabilirsiniz, böylece KAZANAN SİZ OLUN!

Kurumsal SEO Sektöründe Neden Biz?

Eğer kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız öncelikle dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü birçok sözde uzmanlar maalesef sitelere büyük zarar vermektedir, örneğin, spam programlarla siteleri kısa süreliğine yükseltirler ama birkaç gün sonra o site sıralamada eskisinden daha gerilerde yer alır, çünkü Google ilk önce bu spam çalışmaya dikkat etmez, ama algoritmalarıyla kısa sürede bu spam çalışmayı farkeder ve siteye ceza keser, bir daha o sitenin sıralamada yükselmesi epey zaman alır (6 ay belki 1 yıl, belki de hiçbir zaman). İsterseniz bir deneyin, sizden hemen parayı sorarlar ve sitenizin ismini ve anahtar kelimeleri, birkaç güne de bu spam programların otomatik olarak hazırlamış olduğu raporu size teslim ederler, hiçbir analiz de yapmazlar.

Biz profesyonel şekilde sadece kurumsal sitelere çalışma yapmaktayız, müşterilerimizin hepsi de hizmetimizden memnunlar, çünkü bizim için ilk önce müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Zaten ilk sayfaya yükselme garantimiz de vardır, eğer belirli süre içinde Google sıralamada anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya yükselmezseniz, paranızı iade ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmadan önce Google’daki anahtar kelimelerde sıranızı öğrenebilirsiniz, veya biz ilk önce gereken şeyleri analiz yaparak rapor vereceğiz, siz de kararınızı ona göre verebilirsiniz.