PAYPAL YENI TASARIMI ILE MOBIL UYGULAMALARDA

paypal

Şirketin tarihinde bir ilk olan bir hareket, Paypal sıfırdan tamamen mobil uygulamalar yeniden tasarladı. PayPal çeşitli iş hedeflerini karşılamak istiyor gibi cesur bir karar geliyor.

PayPal gelecekte iyileştirmeler eklemeye devam sağlayacak arka ucunda daha kapsamlı bir çerçeve. Aynı zamanda, şirket müşterilerine daha basit ve daha verimli peer-to-peer ödemeleri, mağaza ödemeleri ve yiyecek siparişleri yapabilir sağlamak için uygulamalar ‘kullanıcı deneyimini tweaked vardır. Uygulama içi hesap yönetimi de bir facelift alır.

TÜM PAYPAL IŞLEMLERININ% 25’I ARTIK MOBIL UYGULAMALAR ÜZERINDE GERÇEKLEŞECEK
PayPal bu tasarım iyileştirmeleri dinleme ve bazı zamanla müşteri geri bildirimlerini uygulanması topuklar geldiğini söylüyor. Aynı zamanda kendi uygulamalar kullanıcılar normalde karşılaşmak belirli sorunların daha ince bir fikir edinmek için müşteri hizmetleri temsilcileri binlerce istişare ediyor.

Şaşırtıcı değil, şirket aynı zamanda tüm PayPal işlemlerinin% 25’i artık mobil uygulamalar yer almak gibi mobil dalgalanma, bu yeniden tasarımı büyük bir rol oynadığını söylüyor.

uygulamalarınızın ‘kullanıcı arayüzü eski sürümden çok farklı görünüyor. minimalizm bugün tasarımında çok etkili olduğunun bir işareti olarak, uygulamalar, modern ve temiz renkler, düzen, yazı tipleri ve ikonografi var. İlginçtir, bu belki de PayPal gibi büyük ve daha köklü bir marka ile rekabet etmek isteyen bir bölük pörçük, Silikon Vadisi başlangıçta beklediğiniz uygulamalar ‘yeni yineleme şey yapar.

Ana ekran artık iken rahatlıkla bir müşterinin hesap bakiyesi görüntüleyen mavi bir bölüm bulunmaktadır Etkinlik Hub varsa onları hızlı bir şekilde, finansman kaynaklarının da dahil olmak üzere tüm işlemleri görmenizi sağlar. Bu, pek çok kullanıcı için biraz zaman talep etmişti şey oldu.

Çağrı harekete düğmeleri şimdi almak-para gönder-ve-çok soyulmuş aşağı beyaz-on-yeşil, iş yerinde aksine en az sinyal. uygulamalar altındaki, PayPal diğer belirgin özellikleri daha görünür gibi, uygulamalarda yemek siparişi uygulamalar üzerinden mağazalarda ödeme olarak görüntülenir ve hatta sadakat kartları saklamak için erişmelerine.

paypal
En büyük değişiklik kesinlikle tasarım, kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi ile ilgili olsa da, oyun süptil gelişmeler de vardır. Örneğin, dünya çapında bir müşteri tabanına uygulamalar daha çekici hale getirmek için bir itme var. Bunu yapmak için, mobil uygulamalar bunu lokalize ve zaten mevcut nerede dünya genelinde 145 pazarda uygulamaları özelleştirmek için bir çocuk oyuncağı yapar daha iyi bir platform var.

İleriye dönük olarak, uygulamalar için planları bile daha hırslı. şirket tüketicilerin ise hareket halindeyken daha expansively paralarını yönetmesine izin istiyor. PayPal kullanıcılarının çok zaten kendi hesapları ve uygulamalar bir denge tutmak beri, Paypal sonunda mali hedefleri, bütçe oluşturulması ve finansal kapasitesi sekmeleri tutmak gibi temel para yönetim görevleri ile onlara yardımcı öngörülüyor.

Tüketiciler sonunda aktif insanlar daha etkili bir şekilde para yönetmenize yardımcı olan birine bir işlem marka geçiş için uzun PayPal gol sadece bir parçası olarak bu büyük redesign bakabilirsiniz.