iPad Uygulama Geliştirme

iPad uygulama geliştirme

Büyük ekranın avantajını kullanarak hazırladığımız iPad uygulamalarıyla tablet kullanıcılarınıza, görsel olarak oldukça zengin uygulamalar sunarak, bambaşka deneyimler yaşatabilirsiniz. İş alanınız için mutlaka sunacağımız bir çözüm vardır.

iPad günümüzde dünya da en çok kullanılan tabletlerden birisidir. Apple’ın iPad miniyi piyasaya sürmesiyle bu oranın çok daha üst seviyelere çıkması beklenmektedir.

iPad uygulama geliştirme de en önemli avantaj iPad’in büyük ekrana sahip olmasıdır. Netteweb iPad uygulama geliştirme sürecinde büyük ekranın avantajını en iyi şekilde kullanır. Geliştirilen iPad uygulama da kullanıcıların tek bir sayfa da olabilecek en fazla fonksiyona erişmesini sağlayacak tasarımla konusunda uzman tasarımcılarımız tarafından sizin istekleriniz ve mobil uygulama tasarım trendleri doğrultusunda geliştirir. Netteweb iPad uygulama geliştirirken kullanışlı bir uygulama yaratmaya çok önem verir. Netteweb geliştirdiği iPad uygulamalar da tamamıyla native kodlama yapar. Yani iPad’in kodlama dili olan Objective-c’yi kullanır. Böylelikle geliştirilen iPad uygulaması olabilecek en verimli şekilde çalışır ve kullanıcının uygulama hakkındaki düşüncülerini maksimum seviyeye çeker. Dolayısıyla geliştirilen iPad uygulamanın sahibi olan kurumsal şirketinizin de prestijini üst seviyeye taşır.

Geniş ekrana sahip iPad’lerde dijital dergi’den kurumsal uygulamaya hatta saha elemanları için geliştirilen uygulamalara kadar bir çok türde iPad uygulaması geliştirmek mümkündür.

Netteweb geliştirdiği iPad uygulamalara kesinlikle iPad için özel tasarım yapar. Günümüzde iş dünyasının yoğunlukta kullandığı iPad’lerde sizinde firmanızın uygulamasının olması bilinirlik ve prestij açısından önemi tartışılmaz bir boyuttadır. Netteweb geliştirdiği iPad uygulamalarda satış sonrası hizmetini yine aynı kalitede sürdürmektedir. Uygulama piyasaya sunulduktan sonra tüm bakımları ve güncellemeleri yine Netteweb bünyesindeki konusunda uzman yazılımcılar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sizde firmanızın iPad uygulamaları dünyasında yerini almasını istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Netteweb tamamen tasarımdan kodlamasına sizin için geliştireceği iPad uygulamarıyla firmanızın prestijini ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşısın.