Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

Uygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve Amerika akıllı telefon pazarının %60 ‘ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip olacaktır.

Mobil teknoloji çağında savaşmakta olan 2 büyük mobil platformdan biri olan Android, Google tarafından 2008 yılında piyasaya sürülmüş ve 2012 yılı sonu itibariyle akıllı telefonların %55’inden fazlasında işletim sistemi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Dünyanın en büyük telefon üreticilerinin de desteğini arkasına alan Android, ülkemizde de yüksek bir kullanım oranına ulaşmıştır. Samsung, HTC, LG, Sony gibi büyük firmaların yanı sıra Avea, Turkcell ve Vodafone ‘ da ürettirdikleri akıllı telefonlarda Androd işletim sistemini kullanmaktadırlar. Android’in uygulama marketi olan Play Store’da 675.000 ‘ den fazla uygulama ve 25 Milyardan fazla indirilme sayısı vardır.

Netteweb olarak Android Geliştirme ekibimiz ile birlikte Android uygulamaları hazırlamaktayız. Android ekibimiz Google Developer Groups’un düzenlediği Android Hackathon’da 3. lük ödülünü kazanarak, şirketimizin Android uygulama geliştirme konusunda ki kalitesini uluslararası çapta belirlemiştir. Peki bu ekibimiz sizin için geliştireceği Android uygulamalarında ne gibi özellikler ekleyebilir onları inceleyelim. Firmanızın tanıtımı, ürünleriniz yada hizmetlerinize özel görsel destekli bölümler, gelişmiş harita çözümleri, randevu-rezervasyon modülleri, uygulama içi ürün satış sistemi, üyelik sistemleri, sosyal ağ entegrasyonları, harita destekli iletişim bilgisi bölümü gibi web üzerinden yapılabilen her türlü görsel veya teknik hizmeti size mobil uygulama içerisinde sağlayabiliriz.

Aynı zamanda kitap, dergi, broşür gibi basılı yayınlarınızı, Netteweb’in geliştirmiş olduğu dijital yayıncılık platformu üzerinden Android tablet ve telefonlara aktarabilir ve size ait dijital yayıncılık uygulamanızı çıkarabilirsiniz. Bu şekilde baskı maliyetinden kurtularak en güncel içeriklerinizi dijital platformlarda müşterilerinize ve kullanıcılara sunabilirsiniz.