Nette Web Tasarım ve Yazılım

Netteweb Hakkında Merak Ettikleriniz

2005 yılında Diyarbakır’da kurulan firmamız her zaman genç, yaratıcı ve yenilikçi bakış açısı ile müşterilerine daima profesyonel çözümler sunmayı hedeflemiştir.Biz Netteweb olarak stratejik web pazarlama ile bütünleşmiş kullanıcı dostu platformlar ile benzersiz ve özel tasarlanmış web siteleri oluşturarak müşterilerimize daima en iyi sunmayı hedeflemekteyiz.Ana faaliyet konumuz olan yazılım geliştirme ile günümüzde daima teknolojiyi yakından takip ederek web yazılım, mobil uygulama geliştirme, SEO hizmetleri yanı sıra reklamcılık faaliyetlerinde de Google Reklamları, Facebook Reklamları, online pazarlama ve sosyal medya çözümleri sunmaktayız.

Uzmanlık Alanlarımız

ASP. NET Yazılım Geliştirme
SEO Arama Motoru Optimizasyonu
PHP, ASP Yazılım Geliştirme
Google Reklamcılığı

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli çözümler ve öneriler sunarız. Müşterinin koşulsuz memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Standart Fiyat Anlayışı

Fiyatlarımızı firmalara göre değil istenilen çalışmanın süresine ve niteliğine göre belirleriz. Tüm müşterilerimize aynı ücret yaklaşımıyla hizmet veririz.

Profesyonel Yaklaşım

Almış olduğumuz tüm projelere profesyonel şekilde yaklaşmaya çalışıyoruz. Bizim için profesyonellik çok önemli her proje için elimizden geleni yapıyoruz.

Başarı Hikayeleri

  • Web sitemizi, kullanımı kolay profesyonel  bir şekilde tasarlayan ve Google Arama Motorunda  "Diyarbakır Temizlik" anahtar kelimesinde bizi üst sıralara taşıyarak müşterilerimize ulaşmamızı sağlayan Nette Web' e teşekkür ederiz.

    Miss Temizlik Ofisi
    Miss Temizlik OfisiTemizlik Ofisi
  • 2005 yılından bu zaman kadar internette yer almamızı sağlayarak gerek Türkiye'de gerekse Uluslararasında ürünlerimizi sanal ortamda müşterilerimize ulaştırmamızı sağlayan Nette Web'e şirketimiz adına teşekkür eder, çalışmalarının devamını dilerim. Extenzi Tekstil Tasarımcısı: Rıza AKSAN

    EXTENZİ TEKSTİL
    EXTENZİ TEKSTİLE-TİCARET

En Son Yapılan Çalışmalarımız