Görüntülü Reklam Ağı

Google arama ağına dahil milyonlarca web sitesinde Görseller ve metinler ile hazırlanmış reklamlar ile hem hedef kitlenizin sizi bulmasını sağlayıp hem de marka bilinirliğiniz arttırmanızı sağlayan sistemdir.Reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Bu ağdaki siteler, alakalı AdWords reklamları gösterir.

  • Görüntülü Reklam Ağı (önceki adıyla İçerik Ağı), Google Ağı‘nın bir bölümüdür.
  • Anahtar kelimeleriniz sitelerin içeriğiyle alakalı olduğunda, reklamlarınız otomatik olarak web siteleriyle ve cep telefonu uygulamaları gibi diğer yerleşimlerle eşleştirilebilir. Belirli siteleri, belirli konularla ilgili sayfaları, demografik grupları vb. hedeflemeyi de tercih edebilirsiniz.
  • Reklamlarınızı Görüntülü Reklam Ağı’nda göstermek için reklam kampanyanızın türünü “Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı” veya “Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı” olarak ayarlayın.

Reklamlarınızı, kullanıcıların ilgi alanlarına, demografisine göre ve ayrıca konularına göre web sitelerini hedefleyerek yayınlayabilirsiniz.Görüntülü reklam ağı ile ilgili görsel reklam çalışmaları için firmamızdan destek alabilirsiniz.Görsel reklamlarınız gösterildiği zaman değil tıklandığında ödeme yaparsınız.

Marka bilinirliğinizi güçlendirir, yeni müşteriler kazanırsınız.Diğer reklam mecralarına kıyasla; ölçülebilir net sonuçlar alırısınız.